• Výsledky súťaží a ocenení žiaci v školskom roku 2020/2021

       

       

           Okresné kolo Dejepisnej olympiády, 11. 2. 2021

      Kategória C

      Katarína Petrášová - 1. miesto, úspešná riešiteľka, postup do krajského kola

      Debora Valentovičová - 3. miesto, úspešná riešiteľka

      Kategória D

      Veronika Šusteková - 1. miesto, úspešná riešiteľka, postup do krajského kola

      Kategória E

      Adam Zumerling - 3. miesto, úspešný riešiteľ

      Jakub Kopernický - 4. miesto

      Kategória F

      Natália Paučeková - 3. miesto

       

       

                 Vyhodnotenie školského kola Chemickej olympiády, 12. 2. 2021

      Kategória D

      Meno a priezvisko

      1.úloha

      Body

      max. 12

      2.úloha

      Body

      max. 13

      3.úloha

       Body

      max.15

      Body spolu

      max. 40

      Úspešnosť

              %

      Poradie

       

      Úspešný riešiteľ

      Martina Štullerová

      12

      13

      6

      31

      77,5

      1.

      ÁNO

      Katarína Petrášová

      12

      13

      4

      29

      72,5

      2.

      ÁNO

      Lilien Holubová

      12

      8

      8

      28

      70

      3.

      ÁNO

      Tomáš Jaďuď

      6

      10

      8

      24

      60

      4.

      ÁNO

      Debora Valentovičová

      10

      11

      2

      23

      57,5

      5.

      ÁNO

      Anežka Raffajová

      12

      8

      2

      22

      55

      6.

      ÁNO

       

       

       

      Okresné kolo Biologickej olympiády, 8. 2. 2021

      Kategória C

      Martina Štullerová - úspešná riešiteľka

      Tomáš Jaďuď - úspešný riešiteľ

       

       

      Okresné kolo Geografickej olympiády, online forma,  5. 2. 2021

      Kategória E

       

      Tomáš Jaďuď - 2. miesto, úspešný riešiteľ, postup do krajského kola

      Samuel Pauček - 3. miesto, úspešný riešiteľ, postup do krajského kola

      Martina Štullerová - 4. miesto, úspešná riešiteľka

      Kategória F

      Noel Vallo - 1. miesto, úspešný riešiteľ, postup do krajského kola

      Jakub Kopernický - 2. miesto, úspešný riešiteľ, postup do krajského kola

       

       

      Krajské kolo, Technická olympiáda, 4. 2. 2021

      Súťažná dvojica – kategória A: - úspešní riešitelia

      Sebastián Čík

      Samuel Debnár

      Kategória B

      Adam Zumerling – 4. miesto, úspešný riešiteľ

       

       

           Okresné kolo Matematickej olympiády, 27. 01. 2021

      Kategória Z9

      Martina Štullerová - 2. miesto, úspešná riešiteľka

       

       

               

      Školské kolo Dejepisnej olympiády - online,   26. a 28. 01. 2021

      Kategória C

      Katarína Petrášová - 1. miesto

      Debora Valentovičová - 2. miesto

      Martina Štullerová - 3. miesto

      Kategória D

      Veronika Šusteková - 1. miesto

      Kategória E

      Adam Zumerling - 1. miesto

      Jakub Kopernický - 2. miesto

      Kategória F

      Natália Paučeková - 1. miesto

       

       

      Školské kolo Biologickej olympiády, 22. 01. 2021

      Kategória C

      Martina Štullerová - 1. miesto

      Tomáš Jaďuď - 2. miesto

       

            Dňa 20.1.2021 prebehlo online školské kolo Geografickej olympiády.  A takto sa prihláseným žiakom darilo. Blahoželáme!

      GEO_Vysledkova_listina_2020-_2021.pdf

       

       

      Okresné kolo, Olympiáda v anglickom jazyku, 13. 01. 2021

      Kategória 1A

      Adam Zumerling - 3. miesto

      Kategória 1B

      Tomáš Jaďuď - 1. miesto, úspešný riešiteľ, postup do krajského kola

       

       

           Výsledky školského kola matematickej súťaž - Pytagoriáda, dec. 2020 - úspešní riešitelia:

      Meno a priezvisko

      Ročník

      Body za úlohy

      Body za čas

      Body SPOLU

      Bianka Gregorová

      3.

      15

      12

      27

      Šimon Brodziansky

      3.

      15

      12

      27

      Vladimír Kovarík

      3.

      13

      12

      25

      Jakub Fidermák

      3.

      13

      12

      25

      Matúš Král

      3.

      13

      11

      24

      Diana Štrbová

      3.

      11

      12

      23

      Jerguš Budinský

      3.

      12

      10

      22

      Viktória Sedliaková

      3.

      11

      11

      22

      Pravoslav Maruška

      3.

      10

      12

      22

      Elin Holubová

      3.

      10

      11

      21

      Matej Bratko

      3.

      10

      11

      21

      Odnrej Fidermák

      4.

      12

      8

      20

      Michal Holý

      4.

      11

      10

      21

      Dávid Krčmárik

      5.

      12

      5

      17

      Martina Oklapeková

      5.

      10

      4

      14

      Natália Paučeková

      6.

      14

      9

      23

      Dominika Králová

      6.

      13

      10

      23

      Noel Vallo

      6.

      11

      9

      20

      Filip Valachovič

      6.

      10

      10

      20

      Matúš Tencer

      6.

      10

      8

      18

      Veronika Kurzová

      7.

      14

      0

      14

      Ema Vozárová

      7.

      12

      2

      14

      Jakub Kopernický

      7.

      10

      7

      17

      Adam Zumenling

      7.

      10

      4

      14

      Samuel Pauček

      8.

      11

      7

      18

       

       

             Okresné kolo, Technická olympiáda, 26. 11. 2020

      Súťažná dvojica – kategória A:  1. miesto, postup do krajského kola

      Sebastián Čík

      Samuel Debnár

      Kategória B

      Adam Zumerling – 1. miesto, postup do krajského kola

       

       

      Informatická súťaž iBobor, 30. 11. 2020

       

           Kategória – DROBEC  /2. - 3. ročník/

      Plný počet bodov získali:

      Jakub Fidermák

      Klára Gregorová

      Roderik Hudec

      Viktória Sedliaková

      Ďalší úspešní riešitelia boli: Laura Uka Wolfová, Lukáš Jurášik, Laura holá, Šimon Brodziansky, Eliáš Krčmárik, Blahoslav Bartoš, Jerguš Budinský, Pravoslav Maruška, Tomáš Debnár, Matúš Král, Elin Holubová, Bianka Gregorová, Pavol Šustek.

      Kategória – BOBRÍK   //4. - 5. ročník/

      Úspešní riešiteliaVanesa Adamcová, Diana Müllerová, Dávid Krčmárik, Ondrej Fidermák, Bruno Brieška, Tamara Valentovičová, Kristína Králová, Ivana Obrcianová, Klára Tužinská, Simona Vicianová.

       

      Kategória - BENJAMÍN   /6. - 7. ročník/

      Úspešní riešitelia:

      Dominika Králová

      Noel Vallo

      Kategória – KADET  /8. ročník/

      Úspešný riešiteľ:

      Samuel Pauček.

       

       

      Regionálne kolo výtvarnej súťaže Čarovný svet rozprávok  10. 11. 2020

      I.  kategória:

             Ondrej Fidermák – 1. miesto

              Tamara Valentovičová – 3. miesto

      Vanesa Adamcová – strieborné pásmo

       

      II.  kategória:

                 Sabína Budinská – 3. miesto

      Hanka Budinská – zlaté pásmo

    • Kontakty

      • Základná škola sv. Alžbety, Školská 15, 968 01 Nová Baňa
      • riaditelczsnb@gmail.com
      • 045/6856523 0911978869
      • Školská 15, 968 01 Nová Baňa
      • 030232481
      • 2021137888
      • 0904069906
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje